+90 546 546 4424

Sosyal Medyada Biz}

Instagram Organik Takipçi

Instagram Organik Takipçi

Yaptığımız işlemler özel yazılımlar ile tüm kontroller gerçekleştirilerek, gizlilik ve karşılıklı güven mantığı ile yürütülmektedir.

Hesabınızı tehlikeye sokacak hiçbir işlem yapılmamaktadır. Uyguladığımız yöntemler “0” takipçili hesaplarda da binlerce takipçili hesaplarda da tam sonuçlar vermektedir.

Hesabınızı takip edecek kişi sayısı Paylaşım Sıklığınız, Sayfanızın Hitap Ettiği Kesim, Sayfanın Etkin Olduğu Ay gibi birçok etkene göre değişebilmektedir. Bot Takipçi işlemi yapmadığımız için rakamda %100 net olmamaktadır. Ancak aylık bazda TAVAN RAKAMA en yakın takipçiyi sayfanıza çekebilmek amacı ile çeşitli süreçleri, sayfa ve takipçi durumuna hayata geçiriyor olacağız.

 

Silver Paket
Aylık
75 ₺
Satış Potansiyeli Yüksek Instagram Sayfaları
Hedef Kitlenize Yönelik Hesapların Analizi - Strateji Oluşturulması
1 Ay Boyunca Düzenli Takibe Takip
Satışını Yaptığınız Ürün veya Hizmete İlgi Duyacak Kesimlere Yönelik Düzenlemeler
Tamamen GERÇEK - ORGANİK ve ALICI Kitle
Hiçbir Şekilde BOT TAKİPÇİ ÇEKİMİ YAPILMAZ
Aylık 2.000 ile 10.000 Arası Gerçek Takipçi
Ay Bitmeden 10.000 Takipçiye Ulaşılması Durumunda Paket Tamamlanmış Sayılır. Takipçi Çalışmasına Devam Edebilmemiz İçin Yeni Paket Alımı Yapılmalıdır.
Günlük ortalama 1.000 Kişi takip edilir. 5 Günde bir Takipten Çıkarma işlemi uygulanır.
Satın Al

 

Instagram Hesabını Daha Hızlı Büyütme

  • Yapacağımız işlemlerin dışında Düzenli ve Hedef Kitleye Uygun paylaşımların yapılması,
  • Sayfa üzerinden çeşitli çekiliş kurgularının oluşturulması,
  • Hikaye özelliğinin sıkça kullanılması, Hikayeler üzerinden etkileşim sağlanması,
  • Atılan mesajlara ve yorumlara hızlı bir şekilde dönüş sağlanması gibi birçok ek detay vardır.

Sadece hesabı açmak uzun vadede sayfanızın daha yavaş büyümesine sebep olacaktır.

 

Paketler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Instagram Kullanıcı Adı ve Şifremi Verecek miyim?
Sürecin içeriği Takibe Takip Sistemini gerektirdiği için Instagram Sayfanızın Kullanıcı Adı ve Şifresini almamız gerekecek.
Sayfama Gelen Mesaj ve Talepler Sizin Tarafınızdan Okunmayacak mı?
Teorik olarak bu mümkün. Ancak sürecin daha profesyonel işleyebilmesi, Spam filtrelerine takılmamak için süreçler Alanında Profesyonel Yazılımlar üzerinden yürütülmektedir. Bu sebeple de bizim sayfalara Manüel Müdahalemiz nadiren olmaktadır. Takdir edersiniz ki birden fazla sayfa üzerinden çalıştığımız için tek tek sayfalara giriş yapıp mesaj takibi yapmamız da pek olası değildir.
Süre sonunda belirlenen sayıda kullanıcı sayfayı takip etmez ise ne olacak?
Paket kapsamında size belirtilen sürede eğer Minimum Takipçi Sayısı sağlanamaz ise Ücretsiz olarak sistemde çalışmalara devam ediyoruz. Taahüt edilen 2.000 Min rakamının üstüne 1.000 takipçide biz ekliyoruz ve sayfa 3.000 takipçi sayısına ulaşana kadar Ücretsiz olarak sistemde kalmaya devam ediyorsunuz.
Ancak bu garantinin size sağlanabilmesi için 30 Günlük süreçte sayfanın AKTİF Tutulmuş olması, Sayfada min. 30 gönderi paylaşımının yapılmış olması gerekmektedir. Özellikle YENİ SAYFALARDA bu çok önemli bir detaydır.
Gelen takipçiler sayfadan gidebilirler mi?
Sisteme gelecek olan tüm takipçiler KENDİ ÖZ İRADELERİ ile sayfanızı takip edecek GERÇEK Takipçilerdir. Zamanla sayfayı beğenmeme ve takipten çıkma ihtimalleri vardır. Bunun olmamasını sağlamak genelde sizin sayfanızı Efektif ve Profesyonel şekilde yönetmenize bağlıdır. Peşpeşe paylaşımlar ile Spam Yapmak, alakasız içerikler ile kullanıcıları sıkmak bunlara sebep olan bazı unsurlardır.
Satış Garantisi veriyor musunuz?
Birbirinden farklı sektörlere hitap ettiğimiz için ne yazık ki size Şu Kadar Satış Yaparsınız gibi bir garanti veremiyoruz. Ancak genellikle kullanıcı sayısının orantısal olarak artmasından kaynaklı satış oranları da 2X şeklinde artmaktadır. Yani gelen her takipçi katlanması 2 ila 4 kat arasında satış artışına sebep olmaktadır.
Paket Süresi Bitmeden Max. Rakam Tamamlanırsa Paket Sona Erer
1 Aylık pakette 10K hedefimiz mevcuttur. Bu maksimum değerlere ay içerisinde ulaşıldığı taktirde otomatik olarak Paketi Sona Erer. Takipçi çekmeye devam etmemizi isterseniz YENİ Paket Alımı yapmanız ve süreyi sıfırdan başlatmamız gerekecektir.

 


 

20 Eylül 2018
311 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN